Δευτέρα, 03 Αυγούστου 2020 11:26

[ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ-2] ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΤΩΝ ΦΑΣΕΩΝ A΄, Β΄ ΚΑΙ Γ’ ΤΟΥ “ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟΥ ΈΤΟΥΣ-ΤΑΞΗΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ” ΤΩΝ ΕΠΑ.Λ., & ΤΩΝ ΠΙΛΟΤΙΚΩΝ ΤΑΞΕΩΝ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΣΤΗΝ Π.Δ.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ-Λειτουργία Τμημάτων του Προπαρασκευαστικού Προγράμματος Πιστοποίησης δεύτερης περιόδου Αποφοίτων  των Φάσεων A΄, Β΄ και Γ’ του “Μεταλυκειακού Έτους-Τάξης Μαθητείας” των ΕΠΑ.Λ., καθώς και των Πιλοτικών Τάξεων Μαθητείας στην  Π.Δ.Ε. Αττικής

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας

Εκπαίδευσης Αττικής

 

Αποφασίζει

τη λειτουργία των τμημάτων του Προπαρασκευαστικού Προγράμματος Πιστοποίησης δεύτερης περιόδου στα ΕΠΑ.Λ. / Ε.Κ. του Πίνακα 1 της περιφέρειας Αττικής.

Τα ανωτέρω τμήματα θα λειτουργήσουν το χρονικό διάστημα από Δευτέρα 7-9-2020 έως Τρίτη 15-9-2020 για τις ειδικότητες «Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων», «Κομμωτικής Τέχνης», «Τεχνικός Εγκαταστάσεων Ψύξης Αερισμού και Κλιματισμού», «Τεχνικός Η/Υ και Δικτύων Η/Υ», «Τεχνικός Ηλεκτρολογικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων και Δικτύων», «Τεχνικός Ηλεκτρονικών και Υπολογιστικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων, Δικτύων και Τηλεπικοινωνιών», «Τεχνικός Τεχνολογίας Τροφίμων και Ποτών», «Υπάλληλος Διοίκησης και Οικονομικών Υπηρεσιών».

 

 

Το Προπαρασκευαστικό Πρόγραμμα Πιστοποίησης έχει διάρκεια 35 ωρών και διδάσκεται 5 διδακτικές ώρες για 7 ημέρες.

Υπενθυμίζεται ότι:

Α) Σε περίπτωση που δεν πραγματοποιείται η διδασκαλία κάποιων ωρών με ευθύνη του επιμορφωτή ή της σχολικής μονάδας ή λόγω επίσημων αργιών, οι διδακτικές ώρες αναπληρώνονται μέχρι την ολοκλήρωση της συνολικής διάρκειας του προγράμματος.

Β) Σε περίπτωση που σε ένα τμήμα διακόψουν όλοι οι συμμετέχοντες απόφοιτοι πριν από την ολοκλήρωση του προγράμματος εγγράφως ή μία ημέρα δεν συμμετέχει κανείς, το τμήμα διακόπτει τη λειτουργία του.

Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε τις εργάσιμες ημέρες και ώρες με την Π.Δ.Ε. Αττικής στο τηλέφωνο 210 6450204, 210 6450259 ή να αποστέλλετε τα ερωτήματά σας στο e-mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

 

Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Δρ Γεώργιος Κόσυβας

 

Συνημμένα: ΑΔΑ [ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ-2]

 

ΠΙΝΑΚΑΣ 1

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ & ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΔΕ Α’ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ / 6ο

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΜΠΕΓΙΕΤΗΣ ΠΑΝΟΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ

ΠΕ 83

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΤΣΑΜΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2

ΤΟΥΛΜΠΟΥΡΕ

ΣΕΡΤΖΙΟΥ

3

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

4

ΣΥΡΤΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5

ΧΑΛΚΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΔΔΕ Β' ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

2ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ / 1ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ, ΔΙΚΤΥΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

 ΚΡΙΕΜΠΑΡΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ 84

ΩΡΕΣ: 25

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΣΙΑΦΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ

ΠΕ 83

ΩΡΕΣ: 10

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2

ΓΚΟΤΖΑΗ

ΦΑΜΠΙΑΝΟ

3

JAKU

NIKOLA

4

ΚΑΝΔΥΛΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

5

ΑΡΧΟΝΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

6

ΤΡΑΣΑΙ

ΓΚΕΡΣΙ

7

ΛΙΑΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

8

ΑΧΜΕΝΤ

ΜΙΡΚΑΣ

9

ΒΛΑΧΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

ΕΠΑΛ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ / 2ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΕ 88.04

ΩΡΕΣ: 15

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΠΕ 88.01

ΩΡΕΣ: 15

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ 88.01

ΩΡΕΣ: 5

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2

ΑΗΔΟΝΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

3

ΜΠΟΤΩΝΗ

ΕΛΕΝΗ

4

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

3ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ / 3ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΜΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΕΚ

 

 

 

 

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΒΙΔΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΠΕ 80

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

2

ΤΣΕΚΑ

ΦΙΖΕ

3

ΖΙΑΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4

ΠΑΠΙΩΤΗ

ΣΑΡΡΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

5

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

6

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

7

ΧΑΡΙΖΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΔΕ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΑΙΓΑΛΕΩ / 2ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

 ΦΙΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

 ΙΔΙΟΤΗΤΑ:  ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΨΥΧΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΠΕ 83

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΟΡΣΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3

ΤΟΜΠΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4

ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΝΤΑΝΙΕΛ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

5

CELAJ

ENDRI

6

ΜΑΝΙΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

7

ΜΠΕΚΙΑ

ΑΡΗΣ

8

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

9

ΜΑΝΙΑΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

2ο ΕΠΑΛ ΑΙΓΑΛΕΩ / 2ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΤΣΟΥΚΙΑ ΕΛΠΙΔΑ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ

ΠΕ 87.09

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

 

1

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

2

ΑΛΕΞΑ

ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ

3

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

4

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ

ΜΕΛΙΝΑ

5

ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

6

ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ

7

ΑΛΛΚΟ

ΙΡΙΣΙ

8

ΚΟΤΖΑΙ

ΕΒΙΣΑ

9

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

10

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ

ΕΛΕΝΗ

11

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΞΕΝΙΑ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ / 6ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΨΥΞΗΣ, ΑΕΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ-1

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΟΜΕΑ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΞΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΤΙΓΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΖΑΦΕΙΡΕΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4

ΜΠΡΕΓΚΑΣΙ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

5

ΓΑΛΟΥΝΗΣ

ΜΑΡΚΟΣ

6

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7

ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ / 6ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΨΥΞΗΣ, ΑΕΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ-2

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΟΜΕΑ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΝΟΥΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

 

ΜΙΧΑΗΛ

 

2

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

3

ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4

ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

5

ΦΑΡΑΟΣ

 

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

6

DYRKAJ

 

PANAJOT

 

7

ΠΑΠΑΪ

 

ΝΤΡΙΤΑΝ

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ/ 6ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΤΟΜΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΔΕΚΑΝΕΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΕ 80

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΛΥΔΙΑ

 

2

ΚΑΤΣΙΜΙΓΑ

 

ΜΑΡΙΑ

 

3

ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ

 

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

4

AFZAL

 

AISHA

 

5

ΜΑΡΑΚΑΚΗ

 

ΣΟΦΙΑ

 

6

ΛΟΥΤΡΙΑΝΑΚΗ

 

ΜΑΡΙΑ

 

7

ΚΑΡΝΑΒΑ

 

ΙΩΑΝΝΑ

 

8

ΘΕΟΧΑΡΗ

 

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

2ο ΕΠΑΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ /  3ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΦΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΖΑΒΕΡΔΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΤΕ01.19

ΩΡΕΣ: 12

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΤΕ01.19

ΩΡΕΣ: 12

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΤΕ01.19

ΩΡΕΣ: 11

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

 

1

ΤΣΙΑΝΤΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2

ΛΕΛΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3

ΚΑΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ

4

ΚΑΔΗ

ΜΑΡΙΑ

5

ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

6

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ

7

ΧΕΛΙΔΟΝΑΚΗ

ΕΡΜΙΟΝΗ

ΔΔΕ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ/ 5ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΤΖΗΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΟΜΕΑ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΕ 83

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΜΠΙΜΠΟ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2

ΚΑΡΕΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3

ΖΩΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

4

ΤΟΣΚΟΛΑΡΗ

ΑΓΓΕΛΟΣ

5

ΝΤΑΝΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

 6

ΓΙΑΓΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ

8

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ / 3ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ 87.09

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΚΟΜΜΑΤΑ

 

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

 

2

ΤΣΟΥΡΑ

 

ΓΕΩΡΓΙΑ

 

3

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

 

ΕΥΓΕΝΙΑ

 

4

ΓΑΪΤΑΝΙΟΥ

 

ΓΕΩΡΓΙΑ

 

5

ΡΙΖΟΥ

 

ΒΑΡΒΑΡΑ

 

 6

ΑΔΕΛΦΙΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

7

ΚΑΤΣΑΡΟΥΜΠΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8

ΤΟΥΡΣΟΥΜΕΤΟΒΑ

ΝΙΝΑ

9

ΝΤΙΝΙΑΚΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

10

ΤΖΕΛΟ

ΟΥΕΙΝΤΑ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ / 3ο ΕΚ

 

 

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΠΕΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΕ 83

ΩΡΕΣ: 25

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ 83

ΩΡΕΣ: 10

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΤΣΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2

ΛΥΜΠΕΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3

ΣΑΧ

ΝΤΕΛΑΒΑΡ

4

ΓΑΓΛΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

5

ΒΑΛΣΑΜΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

6

ΒΡΑΧΑΣΩΤΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΠΑΛΙΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ / 3ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ, ΔΙΚΤΥΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΠΕ 86/ΤΕ01.07

ΩΡΕΣ: 20

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ 83

ΩΡΕΣ: 15

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

ΧΑΛΔΑΙΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2

ΜΑΛΑΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

3

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4

ΟΣΜΑΝΙ

ΑΡΝΤΙΤ

5

EKSAREVSKYY

ARTEM

6

ΑΡΧΟΝΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΝΙΚΑΙΑΣ/ 4ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΠΟΥΡΑ ΣΕΒΑΣΜΙΑ

ΠΕ 80

ΩΡΕΣ: 18

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΔΟΒΡΟΥ ΜΑΡΓΕΛΟΥ ΦΑΝΗ

ΠΕ 80

ΩΡΕΣ: 17

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

 

1

ΚΑΒΑΚΑ

ΑΡΓΥΡΩ

2

ΚΑΝΑ

ΙΑΗΛ

3

ΚΡΕΜΜΥΔΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

4

ΛΙΟΛΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

5

ΑΣΑΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

6

ΜΑΡΚΟΥ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

7

ΤΖΟΥΛΑ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 8

ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

9

ΜΠΙΛΤΣΑΡΙ

ΒΑΝΟΥΕΛΑ

ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΡΑΦΗΝΑΣ / 3ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΡΟΥΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΠΕ 87.09

ΩΡΕΣ: 18

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΙΜΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕ 87.09

ΩΡΕΣ: 17

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΤΡΑΠΑΛΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ

2

ΣΤΡΑΤΑΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ

3

ΣΤΕΦΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

2ο ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ/ 1ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Η/Υ

ΕΠΟΠΤΗΣ:   

 ΜΙΧΑΛΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΠΕ 86

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

2

ΝΕΓΚΡΟΥ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ-ΜΑΡΙΑΝ

 

3

ΠΟΥΠΑΛΟΣ

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

5

ΗΛΙΑΔΗΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

6

ΚΟΤΤΑΡΑΣ

 

ΑΓΓΕΛΟΣ

 

7

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

8

ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

9

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

2ο ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ / 1ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

 ΦΑΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕ 83

ΩΡΕΣ: 18

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΠΟΥΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕ 83

ΩΡΕΣ: 17

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΠΑΝΟΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

 

2

ΝΟΥΣΗΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3

ΚΑΡΥΤΙΝΟΣ

 

ΔΑΥΙΔ

 

ΔΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΠΑ.Λ./Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ:

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΤΟΜΕΑΡΧΗΣ

 

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΣΦΕΤΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΕ 87.09

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

2

ΓΙΑΤΑΓΑΝΤΖΙΔΟΥ

 

ΕΛΕΝΗ

 

3

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΥ

 

ΧΑΡΑ-ΙΟΥΛΙΑ

 

4

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΝΟΛΙΑ

 

5

ΧΑΛΑΡΗ

 

ΕΛΕΝΗ

 

Διαβάστηκε 404 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 09 Σεπτεμβρίου 2020 11:05