Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Παρασκευή, 26 Ιουνίου 2020

Λειτουργία Τμημάτων του Προπαρασκευαστικού Προγράμματος Πιστοποίησης πρώτης περιόδου Αποφοίτων  των Φάσεων A΄, Β΄ και Γ’ του “Μεταλυκειακού Έτους-Τάξης Μαθητείας” των ΕΠΑ.Λ., καθώς και των Πιλοτικών Τάξεων μαθητείας στην  Π.Δ.Ε. Αττικής

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας

Εκπαίδευσης Αττικής

 

Αποφασίζει

τη λειτουργία των τμημάτων του Προπαρασκευαστικού Προγράμματος Πιστοποίησης πρώτης περιόδου στα ΕΠΑ.Λ. / Ε.Κ. του Πίνακα 1 της περιφέρειας Αττικής.

Τα ανωτέρω τμήματα θα λειτουργήσουν ως εξής:

  • το χρονικό διάστημα από Δευτέρα 6-7-2020 έως Τρίτη 14-7-2020 για τις ειδικότητες «Αισθητικής Τέχνης», «Βοηθός Ιατρικών - Βιολογικών Εργαστηρίων», «Βοηθός Νοσηλευτή», «Βοηθός Φυσικοθεραπευτή», «Γραφικών Τεχνών», «Σχεδιαστής Δομικών Έργων και Γεωπληροφορικής», «Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής», «Τεχνικός Οχημάτων», «Τεχνικός Φυτικής Παραγωγής».

 

Το Προπαρασκευαστικό Πρόγραμμα Πιστοποίησης έχει διάρκεια 35 ωρών και διδάσκεται 5 διδακτικές ώρες για 7 ημέρες.

Υπενθυμίζεται ότι:

Α) Σε περίπτωση που δεν πραγματοποιείται η διδασκαλία κάποιων ωρών με ευθύνη του επιμορφωτή ή της σχολικής μονάδας ή λόγω επίσημων αργιών, οι διδακτικές ώρες αναπληρώνονται μέχρι την ολοκλήρωση της συνολικής διάρκειας του προγράμματος.

Β) Σε περίπτωση που σε ένα τμήμα διακόψουν όλοι οι συμμετέχοντες απόφοιτοι πριν την ολοκλήρωση του προγράμματος εγγράφως ή μία ημέρα δεν συμμετέχει κανείς, το τμήμα διακόπτει τη λειτουργία του.

Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε τις εργάσιμες ημέρες και ώρες με την Π.Δ.Ε. Αττικής στο τηλέφωνο 210 6450204, 210 6450259 ή να αποστέλλετε τα ερωτήματά σας στο e-mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

 

Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Δρ Γεώργιος Κόσυβας

Συνημμένα: ΑΔΑ (ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ)

 

ΠΙΝΑΚΑΣ 1

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ & ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΔΕ Α' ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΑΘΗΝΩΝ/ 4ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΥΠΟΔ/ΝΤΗΣ 4ου Ε.Κ. ΑΘΗΝΑΣ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕ 87.08

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

2

ΚΑΡΑΛΕΞΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3

ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

4

ΚΟΥΡΠΑΖΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

5

ΚΟΥΣΗΣ

ΝΕΟΦΥΤΟΣ

6

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7

ΤΣΙΓΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΔΑΦΝΗΣ / 2o EΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ- 1

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΤΣΙΜΠΙΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 1ου ΕΠΑ.Λ. ΔΑΦΝΗΣ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΓΑΛΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ: 30

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ: 5

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΚΕΡΑΜΥΔΑ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

2

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

3

MUCAJ

NAILE

4

ΚΑΠΑΪ

ΕΛΙΖΑ

5

ΚΑΦΑΖΙ

ΙΡΙΔΑ

6

ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΖΑΦΕΙΡΙΑ

7

ΔΟΚΟΥ

ΕΥΑΝΘΙΑ-ΦΛΟΡΕΝΤΙΝΑ

8

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

9

ΤΟΡΒΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΔΑΦΝΗΣ / 2o EK

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ- 2

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΤΣΙΜΠΙΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 1ου ΕΠΑ.Λ. ΔΑΦΝΗΣ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ: 15

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΥΜΕΩΝΙΣ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ: 20

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

RAPI

KRISTINA

2

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3

MANOLOVA

TSVETELINA-ANTI

4

ΜΟΥΚΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

5

ΧΡΥΣΑΦΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

6

ΦΩΤΟΔΗΜΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

7

ΛΟΛΗ

ΑΝΝΑ

8

ΔΗΜΟΥ

ΑΡΤΕΜΙΣ-ΗΛΙΑΝΑ

9

ΤΖΙΟΓΚΑ

ΧΡΥΣΗ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ / 7ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ- 1

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΜΑΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 7ου Ε.Κ. ΑΘΗΝΑΣ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΑΝΤΩΝΕΛΑΚΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ- ΜΑΡΙΟΣ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΤΣΙΤΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

3

ΣΚΑΛΤΣΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4

ΛΑΣΚΑ

ΚΡΙΣΤΙ

5

ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6

QOSE

KOSTANDIN

7

ΚΩΤΣΗΣ

ΑΡΗΣ

8

ΠΑΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

9

BRAHIMI

GENTJAN

10

GAMUEDA

ΤOMMΥ-CLIFFORD

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ / 7ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ- 2

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΜΑΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 7ου Ε.Κ. ΑΘΗΝΑΣ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

SABIANO

MALASI

2

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3

ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

4

ΓΙΟΥΛΟΥΝΤΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

5

ΤΖΕΣ

ΠΕΤΡΟΣ

6

ΛΕΣΑΝΑΚΟΥ

ΓΚΡΙΣΕΛΝΤ

7

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

8

LYTO

NIKO

9

KUKA

RIGELS

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ/ 3ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 3ου Ε.Κ. ΑΘΗΝΑΣ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΔΕΝΔΡΑΜΗ ΦΙΛΟΜΕΝΗ

ΠΕ 87.03

ΩΡΕΣ: 12

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΓΛΗΓΟΡΗ ΣΟΦΙΑ

ΠΕ 87.03

ΩΡΕΣ: 11

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΠΟΝΤΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΠΕ 87.03

ΩΡΕΣ: 12

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΝΤΟΥΤΕΪΓ

ΜΑΡΙΑΝΑ

2

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

2ο ΕΠΑΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ / 6ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΣΑΒΕΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 2ου ΕΠΑ.Λ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΠΙΤΣΙΛΗ ΘΕΟΚΤΙΣΤΗ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΔΕΣΤΟΥΝΗ

ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ

2

ΣΤΑΥΡΙΔΗ

ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ

3

ΝΤΑΒΡΑΖΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

4

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5

ΠΑΝΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

6

ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

7

ΜΠΟΥΛΛΑΡΙ

ΕΛΟΝΑ

8

ΜΙΛΟ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

9

ΓΚΟΛΙΚΑΙ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10

ICHIM

PATRICIA- FLORENTINA

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ / 5o EK

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 5ου Ε.Κ. ΑΘΗΝΑΣ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΚΑΤΡΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ:20

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ:15

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2

ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

3

ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4

ΣΑΒΒΑ

ΦΙΛΙΠΠΑ

5

ΖΑΓΟΡΙΤΗΣ-ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

ΛΕΝΤΕΡΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

7

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

2ο ΕΠΑΛ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ / 5o EK

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 5ου Ε.Κ. ΑΘΗΝΑΣ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΑΥΡΙΚΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ:17

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ:18

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΜΠΙΡΤΑΧΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2

ΦΩΤΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

3

MOISEI

TATIANA

4

ΦΟΥΡΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ-ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

5

ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

6

ΚΟΛΟΒΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

7

ΔΡΑΝΔΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

8

ΣΤΕΜΠΑΡΙ

ΛΟΡΕΝΑ

9

ΧΑΝΤΖΗ

ΕΥΡΥΔΙΚΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

10

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΑΡΟΛΙΝΑ

11

ΔΕΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

2ο ΕΠΑΛ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ / 5o EK

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 5ου Ε.Κ. ΑΘΗΝΑΣ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ 89.01

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΜΑΝΗ

 

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

2

ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ

 

ΑΓΓΕΛΟΣ

 

3

ΣΠΑΝΟΥΔΗ

 

ΑΘΗΝΑ

 

 

 

 

ΔΔΕ Β' ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ/ 3ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΕΓΑΛΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ:35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΒΑΞΕΒΑΝΕΡΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

2

ΜΕΤΟΥΣΙ

ΖΑΝΕΤΑ

3

ΡΙΣΤΟ

ΜΑΡΙΑ

4

METUSHI

ENTELA

5

ΣΟΥΛΤΑΝΜΠΑΛΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

6

ΖΕΜΠΡΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

7

ΖΟΥΤΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8

ΣΟΥΛΑ

ΜΙΓΚΕΝΑ

9

ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ

ΤΡΥΦΩΝΑΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

10

ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ-ΙΟΡΔΑΝΙΑ

11

ΜΠΕΊΚΟ

ΡΕΝΑΤΑ

12

ΜΥΦΤΑΡΙ

ΕΛΣΑ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

2ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ/ 3ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΑΡΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ:35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΧΕΛΙΩΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2

ΠΙΕΤΡΙ

ΜΑΡΙΟΣ

3

ΑΡΧΟΝΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

4

ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5

ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6

ΜΠΟΥΚΗΣ-ΜΠΟΥΤΣΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

7

GJIKA

ENDRI

8

ΔΑΥΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

9

ΜΠΟΘΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10

ΚΟΚΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

11

ΚΕΛΕΜΕΝΙ

ΚΡΙΣΤΙΑΝ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

2ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ/ 2ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ - ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: Δ/ΝΤΡΙΑ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΠΕ 87.04

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

BALLOS

DONALDO

2

ΖΩΦΕΑ

ΘΕΟΔΩΡΑ

3

ΚΑΝΑΝΙ

ΤΖΕΣΙΚΑ

4

ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

5

ΜΑΝΟΥΚΙΑΝ

ΙΩΑΝΝΑ

6

ΝΤΟΣΚΟΥ

ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ

7

ΠΕΠΟΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

8

ΡΑΠΙ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

9

ΣΑΪΣΑΝΑ

ΑΚΡΙΒΗ

10

ΣΤΕΜΠΑΡΙ

ΕΙΡΗΝΗ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

2ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ/ 2ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: Δ/ΝΤΡΙΑ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΠΕΡΤΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ 87.08

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΒΕΝΤΟΥΡΗ

ΕΛΕΝΗ

2

ΚΑΝΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4

ΜΠΟΥΣΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

5

ΤΣΟΥΡΛΙΑΝΗ

ΣΟΦΙΑ- ΕΥΓΕΝΙΑ

6

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

 

ΔΔΕ Γ΄ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ- 1

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: Δ/ΝΤΗΣ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΦΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ:35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΚΟΛΟΒΟΥ

ΦΑΝΗ

2

ΤΑΤΑΛΙΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3

ΤΣΑΤΣΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

4

ΤΣΙΝΑ

ΕΛΕΝΗ

5

ΤΣΟΥΡΜΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

6

MUHO

STEFANOS

7

ΜΑΡΓΕΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8

ΚΡΟΚΙΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9

ISMAILI

KLAIDI

10

ΚΑΜΑΡΟΥΛΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

11

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ

12

ΔΗΜΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ -2

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: Δ/ΝΤΗΣ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΝΤΑΛΗ ΕΛΕΝΗ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ:35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΗΟΧΗΑ

ΑΝΧΗΕΛΑ

2

ΧΡΥΣΑΦΙΔΗ

ΜΑΡΙΑ

3

ΧΑΡΙΤΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

4

ΔΟΥΛΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

5

ΜΑΡΓΑΡΗ

ΕΛΠΙΔΑ

6

ΣΟΠΙΛΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

7

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

8

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

9

ΒΗΧΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

10

ΑΛΑΜΙΡ

ΜΙΧΑΗΛΙΑ-ΤΖΑΜΙΛΗ

11

ΠΑΠΠΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

12

ΛΑΚΙΩΤΗ

ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: Δ/ΝΤΗΣ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕ 86

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΑΝΑΝΙΔΟΥ

 

ΔΗΜΗΤΡΑ

 

2

ΑΣΓΚΑΡ

 

ΣΑΑΝΤ

 

3

ΒΑΡΣΑΜΟΥ

 

ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

 

4

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

5

ΛΕΟΣ

 

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

6

ΝΤΑΝΑΙ

 

ΒΙΛΣΟΝ

 

7

ΡΑΤΖΑ

 

ΣΑΖΜΑ-ΠΑΡΒΙΝ

 

8

ΡΟΖΑΚΗΣ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

9

ΣΕΡΕΛΗΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

10

ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΣ

 

ΜΑΡΙΟΣ

 

11

ΧΛΙΒΕΡΟΥ

 

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

 

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΙΛΙΟΥ/ 5ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: Δ/ΝΤΗΣ 5ου ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ:18

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ:17

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΚΙΣΤΑ

ΚΡΙΣΤΟ

2

ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3

ΒΡΟΥΣΑΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4

ΧΑΝΙΑΪ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5

ΧΑΝΖΑΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

6

ΜΑΧΑΙΡΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΜΑΛΕΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

8

ΤΖΙΛΙΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9

DRAGOTI

REMI

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΙΛΙΟΥ/ 5ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ - ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ - 1

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: Δ/ΝΤΗΣ 5ου ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΠΙΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ 87.04

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

DURO

 

FOTINI

 

2

ΑΛΕΞΙΟΥ

 

ΖΩΗ

 

3

ΒΑΡΔΙΚΟΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4

ΔΕΔΕ

 

ΔΗΜΗΤΡΑ

 

5

ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗ

 

ΓΕΩΡΓΙΑ

 

6

ΜΑΡΡΑ

 

ΑΘΗΝΑ

 

7

ΜΙΛΛΕΡ

 

ΝΙΚΟΛ-ΑΝΤΡΙΑΝ

 

8

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΙΛΙΟΥ/ 5ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ - ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ - 2

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: Δ/ΝΤΗΣ 5ου ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΚΑΛΚΑΤΖΙΚΟΥ ΟΛΓΑ

ΤΕ 0129

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ

 

ΜΑΡΙΑ

 

2

ΠΕΤΡΟΥ

 

ΣΟΦΙΑ

 

3

ΠΕΤΤΑ

 

ΑΘΗΝΑ-ΣΟΦΙΑ

 

4

ΣΠΑΝΕΛΗ

 

ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ

 

5

ΤΖΑΝΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

6

ΤΖΑΦΑ

 

ΑΛΒΙΝΑ

 

7

ΤΖΟΥΡΟΣ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

8

ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

 

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ/ 6ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΤΟΜΕΑΡΧΗΣ ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΘΕΟΦΙΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ:17

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ:18

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΔΙΟΝΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3

ΠΑΣΣΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

4

ΧΑΤΖΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5

ΖΑΡΚΑΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6

ΜΑΚΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7

ΛΥΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8

ΚΥΡΑΝΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9

ΜΠΕΛΤΖΕΝΙΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

10

ΣΑΡΙΔΗΣ

ΙΑΣΩΝ

11

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

12

ΧΑΪΚΑΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ/ 5ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΒΥΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕ 88.01

ΩΡΕΣ: 18

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΠΕ 88.02

ΩΡΕΣ: 17

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΕΡΜΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΜΑΝΕΣΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

4

ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5

ΜΠΙΧΑΛΚΗΣ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ- ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

 

ΔΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΔΡΟΜΑΖΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΠΕ 87.08

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΒΑΚΙΑΡΟΥ

 

ΜΑΡΙΑ

 

2

ΕΤΣΕΟΓΛΟΥ

 

ΣΩΤΗΡΙΑ

 

3

ΛΙΑΚΟΣ

 

ΧΡΗΣΤΟΣ

 

4

ΜΕΛΙΔΟΥ

 

ΛΥΔΙΑ

 

5

ΣΤΟΓΙΑΝΗ

 

ΚΛΟΝΤΕΤΑ

 

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

 

 

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΤΟΜΕΑΡΧΗΣ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΣΕΡΦΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΝΤΟΥΒΑ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

 

2

ΛΕΠΕΣΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

3

ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

4

ΡΕΤΙΒΩΦ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

5

ΜΑΝΟΥΣΟΥΔΑΚΗ

ΛΥΔΙΑ

 

6

ΚΕΣΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

7

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

8

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

 

9

ΓΕΡΟΝΙΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

 

10

ΠΩΠΟΤΑΣ

ΒΑΪΟΣ

 

11

ΚΕΣΚΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

 

 

 

 

ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ/ 3ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 3ου ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΒΡΥΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛ

ΠΕ 81

ΩΡΕΣ: 18

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΚΑΤΟΠΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΕ 81

ΩΡΕΣ: 17

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ

 

ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ

 

2

ΜΠΟΥΛΕΡΟΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ/ 3ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 3ου ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΡΑΦΤΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

ΠΕ 87.02

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

ΜΑΛΙ

ΤΖΕΝΗ

 

2

ΣΤΟΥΛΗ

ΠΑΓΩΝΑ

 

3

ΚΑΠΕΛΕΤΖΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ

 

4

ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ

ΚΟΣΜΑΣ

 

5

ΒΑΦΕΙΑΔΗ

ΕΥΔΟΞΙΑ

 

6

ΛΕΓΚΑΤΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

 

7

ΚΑΛΥΜΝΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ

 

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ/ 3ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕ 82

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

FANI

BERNARD

2

ΦΑΒΙΑΝΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

3

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

4

ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5

ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

MUCAJ

EMANUEL

7

ΜΑΝΟΥΔΗΣ

ΑΡΓΥΡΗΣ

8

ΛΟΣΑΪ

ΕΜΙΛΙΑΝΑ

9

ΛΑΝΟ

ΘΑΝΑΣΗΣ

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

1ο ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ 7ο ΕΚ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

ΕΠΟΠΤΗΣ:    ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

Δ/ΝΤΡΙΑ 7ου ΕΚ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΣΚΟΥΜΠΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ 87.03

ΩΡΕΣ: 35

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

GJOZI (ΓΚΙΟΖΙ)

 

ETIONA

 

2

KUMBULLA

 

ELENI

 

3

SIDEROVA

 

SIMONA

 

4

XHEZARASI

 

AJDI

 

5

ΖΑΧΑΡΙΟΥ

 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

 

6

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ

 

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

7

ΛΑΖΑΡΟΥ

 

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

8

ΠΑΛΗΟΥ

 

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

9

ΠΑΠΠΑ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

10

ΠΑΤΣΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΑΝΝΑ

 

11

ΣΟΦΙΑΝΟΥ

 

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

12

ΧΡΥΣΑΚΗ

 

ΜΑΡΚΕΛΛΑ

 

 

 

 

ΕΠΑ.Λ./ Ε.Κ.:

3ο ΕΠΑΛ ΠΕΙΡΑΙΑ

Π.Π.Π. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΕΠΟΠΤΗΣ: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΙΔΙΟΤΗΤΑ:

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΠΑΛ

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΠΕ 86

ΩΡΕΣ: 23

ΕΚΠ/ΚΟΣ- ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΗΣ:

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ 86

ΩΡΕΣ: 12

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1

CUENTA

 

JESSE

 

2

OMERI

 

FLORIAN

 

3

ΓΡΙΒΑΣ

 

ΔΡΟΣΟΣ

 

4

ΔΡΑΚΑΚΗΣ

 

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

5

ΚΟΡΕΤΣΙ

 

ΔΙΟΝΥΣ

 

6

ΜΑΚΡΗΣ

 

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

 

7

ΜΗΤΣΑΚΟΣ

 

ΑΝΔΡΕΑΣ

 

8

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

9

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

 


 

Κατηγορία ΜΑΘΗΤΕΙΑ