Ωράριο Λειτουργίας

Δευ-Παρ: 08:00 - 15:00


ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ για απόκτηση Ιθαγένειας 
 

Διεύθυνση

Αν. Τσόχα 15-17
Αμπελόκηποι, Αθήνα ΤΚ:11521
1ος Όροφος

 

 
ΙΔΙΟΤΗΤΑ | ΤΟΜΕΑΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΛΕΦΩΝΑ |ΦΟΡΜΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Κόσυβας Γεώργιος (Δρ.)    

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ

Γκιβίση Ασημίνα

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ Σ.Ε.Ε., ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ

210-6450204
210-6450259
Με email στην φόρμα
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Κουμαριανού Μαρία ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 210-6450204
210-6450259
Με email στην φόρμα
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Αντωνάτου Μαρία ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, ΑΝΑΦΟΡΕΣ-ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ, ΕΡΓΑΝΗ ΑΣΚΟΥΜΕΝΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ, ΚΕΣΥ 210-6450204 
210-6450259
Με email στην φόρμα
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Ζωγράφου Ελένη ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 210-6450204 
210-6450259
ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΑΥΤΟΤΕΛΟΥΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Μπαλιώτη Κωστούλα
  210-6450624 
210-6450237

ΤΜΗΜΑ Α' ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ

     

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Α'

Καλλιγιαννάκη Ειρήνη ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΥΣΕΕΠ 210-6465604

ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ

Μωραΐτης Πέτρος ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ-ΗΛΕΚΤΡ. ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ 210-6450491

ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ

Δουληγέρης Γιώργος ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ-ΗΛΕΚΤΡ. ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ 210-6450491

ΜΑΘΗΤΕΙΑ ΕΠΑΛ

Καραντζή Αικατερίνη ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΕΠΑΛ 210-6464193

ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ

Σεμερτζίδης Άγγελος ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ & ΕΚΔΟΣΗ ΒΕΒΑΙΩΣΕΩΝ ΦΟΙΤΗΣΗΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ (ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ) 210-6450748

ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ

Ντουντούμης Νικόλαος ΚΛΗΤΗΡΑΣ 210-6450277

ΤΜΗΜΑ Β' ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ

     

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Β'

Τσουρής Ιωάννης ΟΙΚΟΝ. ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΔΕ, ΔΗΜΟΣΙΟΝΟΜΙΚΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ, ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ-ΔΑΠΑΝΕΣ-ΠΛΗΡΩΜΕΣ, ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ & ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ, ΠΙΣΤΩΣΕΙΣ, ΕΠΙΔΟΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΟΔΑΠΗ, ΜΙΣΘΩΣΕΙΣ, ΥΠΗΡ. ΟΧΗΜΑ, ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ, ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΔΕΚΟ, ΣΧΟΛ. ΑΓΩΝΕΣ, ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ, ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Μ.Κ. ΓΙΑ ΑΝΗΚΟΝΤΕΣ ΣΕ ΠΔΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΩΝ ΚΕΣΥ, ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΔΕΣΜΕΥΣΗΣ, ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ

210-6464567

ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ

Καστανάς Παναγιώτης ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΥΠΑΛΛ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ, ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ, ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΧΩΝ 210-6464518

ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ

Δερμιτζάκη Πολυτίμη ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ, ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ, ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΧΩΝ 210-6464518

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

Ρέππα Ιωάννα ΟΙΚΟΝ. ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΔΕ, ΔΗΜΟΣΙΟΝΟΜΙΚΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ, ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ-ΔΑΠΑΝΕΣ-ΠΛΗΡΩΜΕΣ, ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ & ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ, ΠΙΣΤΩΣΕΙΣ, ΕΠΙΔΟΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΟΔΑΠΗ, ΜΙΣΘΩΣΕΙΣ, ΥΠΗΡ. ΟΧΗΜΑ, ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ, ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΔΕΚΟ, ΣΧΟΛ. ΑΓΩΝΕΣ, ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ, ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Μ.Κ. ΓΙΑ ΑΝΗΚΟΝΤΕΣ ΣΕ ΠΔΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΩΝ ΚΕΣΥ, ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΔΕΣΜΕΥΣΗΣ, ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ 210-6464567

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

Κολλιάκου Σοφία   210-6450625

ΤΜΗΜΑ Γ' ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

     

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Γ'

Κολοβού Αμαλία   210-6464294

ΑΠΥΣΔΕ

Κουκούλης Αδάμος ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΠΥΣΔΕ (ΑΠΑΛΛΑΓΗ ΣΤΕΛΕΧΩΝ ΕΚΠ/ΣΗΣ, 2η ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ, ΑΔΕΙΕΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΙΔ. ΕΡΓΟΥ, ΑΔΕΙΕΣ ΑΝΕΥ ΑΠΟΔΟΧΩΝ, ΚΕΣΥ, ΚΠΕ, ΕΚΦΕ, ΚΑΙΝΟΤ. ΔΡΑΣΕΙΣ) & ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ 5-ΜΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 18ΑΝΩ (ΨΝΑ) 210-6464257

ΑΠΥΣΠΕ

Γλάστρα Δήμητρα ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΥΣΠΕ 210-6464257

ΠΥΣΔΙΠ

Γκελέκα Ευγενία ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (ΜΟΝΙΜΩΝ-ΙΔΑΧ) ΠΡΟΣ ΤΟ ΥΠΗΡ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ ΑΝΘΡ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΝΙΑΙΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ, ΠΡΟΑΓΩΓΕΣ ΔΙΟΙΚ. ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ, ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 210-6464257

ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Κρεμιώτη Σοφία ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΠΥΣΕΕΠ, ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΕΠ & ΕΒΠ ΓΙΑ ΜΙΣΘ. ΚΛΙΜΑΚΙΟ, ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ - ΔΑΥΚ 210-6465664

ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Παπαδημητρίου Σταυρούλα ΕΓΚΡΙΣΕΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ/-ΤΡΙΩΝ ΑΠΌ ΕΒΠ & ΣΧΟΛ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ

210-6465664

ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Χουλιάρα Βαρβάρα ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΓΝΗΣΙΟΤΗΤΑΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΕΕΠ & ΕΒΠ 210-6465664

ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Ματθαίου Δήμητρα ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΔΕΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ, Δ/ΝΣΕΙΣ, ΣΧΟΛΕΙΑ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΑΡΧΕΙΟΘΕΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΚΛΠ. 210-6465664

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Σπύρου Μαρία ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Α/ΘΜΙΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ 210-6464834

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Σταυροπούλου Ελένη ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Α/ΘΜΙΟΥ ΠΕΙΘ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ & ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ Σ.Ε.Ε. 210-6455974

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Τόλη Πολυτίμη ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Α/ΘΜΙΟΥ ΠΕΙΘ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΑΠΥΣΠΕ 210-6455974

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΤΡΩΟ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

Κοντοπούλου Ευαγγελία Ιωάννα ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΕΣ ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΡΗΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΗΤΡΩΟΥ ΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΗΣ ΠΔΕ ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΕΣΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 210-6464863

ΑΔΕΙΕΣ/ΚΠΓ

Μάνος Βασίλης ΕΚΔΟΣΗ ΑΔΕΙΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ & ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ, ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ 210-6464942

ΘΕΜΑΤΑ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

Μπογιατζιδάκη Ελένη ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ,  ΤΑΞΕΙΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ, Β΄ ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΈΓΚΡΙΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΠΡΩΙΝΗΣ ΖΩΝΗΣ, ΈΓΚΡΙΣΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΕ ΤΜΗΜΑΤΑ ΛΟΓΩ ΕΑΕ, ΟΛΙΓΟΜΕΛΗ ΤΜΗΜΑΤΑ ΣΕ ΣΜΕΑΕ,  ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΧ. ΜΟΝΑΔΩΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ, ΠΡΟΣΩΝΥΜΙΕΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ, ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΟΔΗΓΩΝ-ΣΥΝΟΔΩΝ ΙΔΟΧ ΓΙΑ ΣΜΕΑΕ 210-6464863
ΘΕΜΑΤΑ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ταβουλαρέα Σταυρούλα ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ-ΠΡΟΤΥΠΑ ΣΧΟΛΕΙΑ, ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ, ΤΑΞΕΙΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ Ι & ΙΙ ΖΕΠ, ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ & ΚΑΛΛΙΤΕΧΝ. ΣΧΟΛΕΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ 210-6464942

ΘΕΜΑΤΑ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

Σαρδέλη Αλεξάνδρα ΘΕΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΕΚΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΕΚΠ/ΣΗ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ, ΜΑΘ. ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ-ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ, ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΙΑ ΣΧ. ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΕ 210-6450254
ΘΕΜΑΤΑ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ηλιοπούλου Μαρία ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ & ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΠΔΕΑ, ΟΡΓΑΝΙΚΑ & ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ Π.Ε. (ΓΕΝΙΚΗΣ, ΣΜΕΑΕ, ΤΥ, ΔΥΕΠ, ΜΟΝΙΜΩΝ & ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠ/ΚΩΝ, MYSCHOOL (ΑΔΕΙΕΣ) 210-6450254
ΘΕΜΑΤΑ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Παντελοπούλου Σταυρούλα ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ & ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ ΕΚΠ/ΚΩΝ Δ.Ε. (ΓΕΝΙΚΗΣ, ΣΜΕΑΕ, ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ, ΤΕ, ΜΟΥΣΙΚΑ, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ, ΔΙΕΠ), MYSCHOOL, ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΠΔΕΑ (ΔΕ), Elearning & MOOCs ΤΗΣ ΠΔΕΑ 210-6450426

ΘΕΜΑΤΑ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

Κατωπόδη Μαρία ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ/-ΤΡΙΩΝ ΕΠΑΛ, ΕΓΚΡΙΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΟΛΙΓΟΜΕΛΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ, ΜΝΑΕ, ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ, ERASMUS, ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΙΡΕΤΩΝ 210-6450426
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ - ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Ψυχουντάκη Δέσποινα

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΠΥΣΠΕ, ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΩΡΑΡΙΟΥ, ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ - ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ - ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

210-6464294
ΤΜΗΜΑ Δ' ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ      Με email στην φόρμα
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Δ' Κακαριάρης Χρυσόστομος   210-6450748
Θέματα Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών Προξενιάς Βασίλης

Τεχνική υποστήριξη & Συντήρηση ΤΠΕ
Κατασκευή & Διαχείριση Ιστοχώρου
Ανάπτυξη μικροεφαρμογών
Ηλεκτρονική Απογραφή Εξοπλισμού ΤΠΕ
Θέματα Διαχείρισης χρηστών Δι@ύγειας
Διαχειριστής Ψηφιακών Πιστοποιητικών (ΔΨΠ) Φορέα

 Με email στην φόρμα

210-6464193

ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ      
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Κουκέα Γεωργία ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΠΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΗ & ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΚΆΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6450617
210-6450667
ΝΟΜΙΚΟΙ Κοκκαλιάρη Αικατερίνη ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΠΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΗ & ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΚΆΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6450617
210-6450667
ΝΟΜΙΚΟΙ Κουτσοπαναγού Βασιλική ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΠΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΗ & ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΚΆΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6450617
210-6450667
ΝΟΜΙΚΟΙ Ρότσος Σπυρίδων ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΠΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΗ & ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΚΆΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6450617
210-6450667